"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Van Damme w sequelu 0

Jean-Claude Van Damme prowadzi rozmowy w sprawie udziale w filmie Krwawy sport 5. Czy to będzie ratunek dla jego kariery?

Jean-Claude Van Damme korzystając z nieco lepszej prasy postanowił wziąć się za odbudowę swojej kariery. Jeszcze dziś rano informowaliśmy was o powodach odrzucenia przez niego propozycji udziału w filmie Stallone a już pojawiły się wieści o tym, że prowadzi rozmowy w sprawie udziału w kontynuacji Krwawego sportu. Van Damme chciałby ruszyć z produkcją jak najszybciej.

Chciałbym zrobić film Krwawy sport w sposób bardziej ambitny. To był mój pierwszy film. Może udałoby się nakręcić film, w którym bohater biłby swojego syna zastanawiał się Van Damme.

Problem w tym, że na tego typu fabułę nie zgadza się studio. Powiedziano mi nie, nie, nie. Nie można robić filmu w Ameryce, gdzie ojciec nadużywa siły fizycznej wobec dziecka. Nie może tez być to film o nadużywającym narkotyków karatece i innych tego typu rzeczy. Pytałem się, dlaczego a oni odpowiedzieli mi, że to sprzeczne z zasadami sukcesu. Uważam, że są inne zasady sukcesu. Chce pokazać coś prawdziwego mówił dalej aktor.

Dotychczas nakręcono już trzy sequele produkcji, ale w żadnym z nich Van Damme nie brał udziału. Czy jego pomysł jest trafiony? Ciężko oceniać.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…