Wiemy jak wygląda The Fallen

Pewna amerykańska strona poświęcona serii Transformers opublikowała zdjęcie jednego ze złych robotów znanego jako The Fallen

Oprócz wspaniałego zdjęcia Fallena na stronie pojawił się też bardzo ciekawy concept-art Devastatora, jednego z największych robotów, który pojawi się w drugiej części Transformersów. Warto przypomnieć też, że już w nocy z poniedziałku na wtorek (czasu polskiego) pojawi się pełna zapowiedź Zemsty Upadłych , którą oczywiście znajdziecie na łamach naszego serwisu!

The FallenThe Fallen

Kolejna część wspaniałej, kultowej już opowieści o maszynach. Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła. Amerykańska i Polska premiera odbędzie się równocześnie, czyli 26 czerwca 2009 roku.

DevastatorDevastator


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>