Say hello to my little friend ;>

Wiemy jak wygląda The Fallen 0

Pewna amerykańska strona poświęcona serii Transformers opublikowała zdjęcie jednego ze złych robotów znanego jako The Fallen

Oprócz wspaniałego zdjęcia Fallena na stronie pojawił się też bardzo ciekawy concept-art Devastatora, jednego z największych robotów, który pojawi się w drugiej części Transformersów. Warto przypomnieć też, że już w nocy z poniedziałku na wtorek (czasu polskiego) pojawi się pełna zapowiedź Zemsty Upadłych , którą oczywiście znajdziecie na łamach naszego serwisu!

The FallenThe Fallen

Kolejna część wspaniałej, kultowej już opowieści o maszynach. Bitwa o Ziemię zakończyła się, ale bitwa o wszechświat właśnie się rozpoczęła. Po powrocie do Cybertronu, Starscream przejmuje dowodzenie nad Deceptikonami i decyduje się na powrót na Ziemię z nowymi siłami. Autoboty, wierząc, że pokój był możliwy, dowiadują się, że ciało Megatrona zostało skradzione z armii Stanów Zjednoczonych przez Skorpinoxa, który przywraca go do życia. Teraz Megatron wraca szukając zemsty razem z Starscreamem i innymi Decepticonami. Autoboty będą musiały stawić im czoła. Amerykańska i Polska premiera odbędzie się równocześnie, czyli 26 czerwca 2009 roku.

DevastatorDevastator

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…