"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Terror od Disneya 0

Disney postanowił nakręcić kolejny film na podstawie jednej z atrakcji swojego parku rozrywki. Tym razem bierze się za mroczny hotel.

Udało się w przypadku Piraci z Karaibów, więc dlaczego miałoby się nie udać z Tower of Terror . Studio Disney postanowiło zrealizować kolejny film na podstawie jednej z atrakcji swojego parku rozrywki. Według jednego z portali filmowych studio pracuje obecnie nad planami stworzenia odpowiedniej fabuły. Chociaż prawa do ekranizacji mamy to jednak nadal myślimy nad koncepcją stworzenia świata gdzie nic nie jest takie jak się wydaje powiedział jeden z przedstawicieli Disneya.

Tower Of Terror to historia hotelu, który został częściowo zniszczony w skutek uderzenia piorunu. Pomysł na stworzenie tej atrakcji powstał po sukcesie serialu Strefa mroku. Hotel jest miejscem, w którym podróżując windą można znaleźć się w świecie gdzie prawa fizyki i chemii nie obowiązują. Każdy kolejny pokój jest, co raz mroczniejszy i coraz dziwniejszy.

Nieoficjalnie mówi się, iż inspiracją przy tworzeniu fabuły będzie serial z 1997 roku pt. Straszny hotel. Wtedy gwiazdami byli Steve Guttenberg i Kirsten Dunst. Telewizyjna produkcja była pozytywnie przyjęta przez widzów, ale nie na, tyle aby na dłużej zagościć na ekranach TV. Jak będzie tym razem?

Hollywood Tower Hotel w parku rozrywki DisneyaHollywood Tower Hotel w parku rozrywki Disneya

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…