Tonight is the night.

Moore o kryzysie finansowym 1

Michael Moore jest w trakcie prac nad nowym filmem, na początku miał być to sequel Fahrenheit 9/11, ale teraz okazuje się, że…

Najprawdopodobniej nowy film Moore'a, o nie znanym jeszcze tytule, zajmie się tematyką problemów ekonomicznych Ameryki i światowym kryzysem gospodarczym.

Moore zwrócił się na swojej stronie internetowej do ludzi z Wall Street, pisząc w liście: nie mogę jeszcze wyjawić szczegółów na temat mojego nowego dokumentu, ale obiecuję, że spodoba się on wam bardzo. O, tak.

Jestem w połowie kręcenia mojego następnego filmu i obecnie szukam dzielnych ludzi, pracujących na Wall Street lub w innych 'ekonomicznych miejscach', by zgłosili się do mnie i podzielili tym, co wiedzą. W oparciu o wiedzy tych, którzy się już do mnie zgłosili, wierzę, że niektórzy z was wiedzą o nadużyciach, które miały miejsce. Macie informacje, które Amerykanie muszą poznać. Proszę was pokornie o tę chwilę odwagi, byście zostali bohaterami i pomogli mi przedstawić największy przekręt w historii Stanów Zjednoczonych.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…