http://vimeo.com/mironkundzicz

Jessica Biel z Chuckiem i Larrym 0

Jessica Biel zagra w nowej komedii studia Universal Pictures, I Now Pronounce You Chuck and Larry.

Film będzie opowiadał historię dwóch heteroseksualnych strażaków (Adam Sandler i Kevin James), którzy udają gejowskie małżeństwo, aby dostawać pomoc finansową od rządu. Biel zagra panią adwokat, która będzie reprezentować bohaterów w ich staraniach o pieniądze i skończy jako obiekt pożądania jednego z nich (Sandler).

Jessica BielJessica Biel

Reżyserią zajmie się Dennis Dugan. Firma Adama Sandlera Happy Madison, zajmie się również produkcją filmu. Zdjęcia mają się rozpocząć 31 sierpnia, a premiera filmu jest zapowiedziana na 20 lipca 2007 roku.

Wybrana filmografia:

Jessica Biel: Żyć szybko, umierać młodo, Niewidzialny, Elizabethtown.

Adam Sandler: Klik: surfując przez życie, 50 pierwszych randek, Dwóch gniewnych ludzi.

Kevin James: Hitch: Najlepszy doradca przeciętnego faceta, Diabli nadali, Straszny dom.

Dennis Dugan: Twarda laska, Super Tata, Farciarz Gilmore.

Wytwórnia Happy Madison wzięła swoją nazwę od dwóch pierwszych hitów z Adamem Sandlerem, które wyprodukowała, Happy Gilmore i Billy Madison. Specjalizują się w kręceniu luźnych i niewymagających komedii, które mają być czystą rozrywką. Na swoim koncie mają wiele przebojów jak wspomnianie już 50 pierwszych randek, Klik, czy Dwóch gniewnych ludzi, ale też Zwierzak, Mr. Deeds – Milioner z przypadku, Wykiwać klawisza, czy Boski Żigolo. Łącznie wyprodukowali już około 25 filmów. Razem z Sandlerem wytwórnię prowadzą jego przyjaciele Allen Covert, Peter Dante, Jonathan Loughran, Rob Schneider, David Spade i Dana Carvey.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

NeverGiveUp

Jest fajna. Lubie Ją w "Teksańskiej Masakrze Piłą Mechaniczną" i w serialu "7 Heaven".

Proszę czekać…