Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Przekręt wraca z kolejnym sezonem 0

Stacja BBC potwierdziła zamówienie kolejnego już szóstego sezonu serialu o wyrafinowanych oszustach.

Bohaterowie Przekrętu sezon 5Bohaterowie Przekrętu sezon 5

Z średnim wynikiem oglądalności na poziomie 5,5 miliona widzów produkcja ta jest wartościowa zarówno dla nadawcy jak i odbiorcy. Następna seria ma pojawić się w 2010 r.

Pomysłodawca serii Tony Jordan zapowiada, że ma już kilka świetnych pomysłów do nowego sezonu i nie może doczekać się przelania ich na papier w formie scenariusza.

Zdjęcia ruszą jeszcze w tym roku.

Serial opowiada o grupie kanciarzy, którzy wykorzystując swój spryt i chciwość innych zarabiają ogromne pieniądze. Jak sami powtarzają, nie można oszukać uczciwej osoby, bo tylko ci, którzy chcą zrobić coś na lewo wchodzą w nieczystą grę, w wyniku której pozbawieni zostają ostatniego grosza. Produkcja pomimo zaskakujących rozwiązań fabularnych może służyć jako program edukacyjny. Możemy dowiedzieć się dzięki niemu jak ustrzec się przed wszelkimi rodzajami przekrętów, tych drobnych i tych na wielką skalę. Błyskotliwy humor to kolejna zaleta tego tytułu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…