Say hello to my little friend ;>

Zbyt wiele prawd o życiu 0

Zapraszamy do najnowszego przeglądu zwiastunów z minionego tygodnia do nadchodzących premier filmowych.

Max Solomon stawia czoła okropnej prawdzie… nigdy nie zdoła zostać pisarzem. Więc w akcie desperacji i poszukiwaniu swojego prawdziwego powołania postanawia zostać kryminalistą. W tej jakże pomysłowej komedii, życia trójka przyjaciół zostają wywrócone do góry nogami, gdy jeden z nich dochodzi do wniosku, że kradzież to jego najlepsza umiejętność.

(Zobacz w HD)

Bohaterem filmu jest Ronnie Barnhardt (Seth Rogen), to zadufany w sobie szef ochrony centrum handlowego, który wdaje się w wojnę z lokalnymi funkcjonariuszami policji. Brandi (Anna Faris) to sprzedawczynii w centrum handlowym, którą pragnie Ronnie. Czarnym wilkiem komedii jest Det. Harisson, mściwy wróg głównego bohatera.

(Zobacz w HD)

Umiera babcia pozostawiając potomstwu godziny taśm, audycji, przesłuchań, setki dokumentów oraz kopertę z napisem Musicie przeczytać po mojej śmierci. Wszystko to ujawni tajemniczą i mroczną historię rodziny.

Na opustoszałych ulicach Winston-Salem w Północnej Karolinie, tworzy się nieprawdopodobna przyjaźń między dwoma mężczyznami, która zmieni ich życia na zawsze. Solo jest szczęśliwym taksówkarzem pracującym na lepsze życie swojej młodej rodziny. William jest dobrym, staruszkiem mającym za sobą wiele przykrych wspomnień. Dla jednego z nich amerykański sen dopiero się zaczyna, a dla drugiego szybko i boleśnie kończy. Pomimo wielu różnic, mężczyźni zdają sobię sprawę, że potrzebują siebie nawzajem bardziej niż chcieliby tego przyznać. Ta nieoczekiwana ale niezapomniana przyjaźń zręcznie odkrywa przemijanie i zmienność pokoleń oraz coraz szybszą zmianę wyglądu amerykańskiego społeczeństwa.

  • <a href=Pewna honduraska nastolatka imieniem Sayra w pogoni za realizacją marzeń – zamieszkaniem w Stanach Zjednoczonych, wplątuje się w zatargi między tamtejszymi gangami. Od tego momentu jej życie przepełnią nieoczekiwane wydarzenia, którym będzie musiała sprostać.>Sin Nombre
Pewna honduraska nastolatka imieniem Sayra w pogoni za realizacją marzeń – zamieszkaniem w Stanach Zjednoczonych, wplątuje się w zatargi między tamtejszymi gangami. Od tego momentu jej życie przepełnią nieoczekiwane wydarzenia, którym będzie musiała sprostać.

Film jest fantastyczną opowieścią o małej dziewczynce o imieniu Phoebe (Elle Fanning), której marzeniem jest udział w szkolnym przedstawieniu Alicji w Krainie Czarów. Dziewczyna dostaje tą rolę, co staje się dla niej powodem dużego stresu. Jej zachowanie zmienia się na gorsze, co wprawia w coraz większe zakłopotanie jej rodziców. Jej matka Hillary (Felicity Huffman), która sama w swoim życiu poniosła osobistą i zawodową porażkę, desperacko próbuje zrozumieć córkę i jej pomóc. Jednak Phoebe zaczyna uciekać w świat fantazji Alicji z Krainy Czarów…

Młody i obiecujący amerykański inżynier dostaje w prezencie tajemniczy telefon. Chłopak zaczyna dostawać wskazówki, za którymi musi podążać. Wkrótce okazuje się, że stał się celem międzynarodowej operacji, a telefon, który posiada chce zdobyć prawie każda agencja na świecie. Jak długo utrzymasz największy sekret na świecie?

  • Plastic City (Plastikowe Miasto
Postmodernistyczna historia umiejscowiona w wirtualnej przestrzeni japońskiej dzielnicy Sao Paulo, miasta przemocy, w którym bohaterowie walczą z Innym na zewnątrz, jak i wewnątrz siebie, na apokaliptycznym polu bitwy.

  • Blood: The Last Vampire
Saya (Gianna Jun) jest z pozoru tylko oszałamiająco piękną 16-latką, jednakże w tym młodzieńczym ciele kryje się umęczona dusza 400 letniego „mieszańca”. Narodzona ze związku ludzkiego ojca i wampirzej matki, Saya przez stulecia, przy pomocy swoich samurajskich umiejętności oczyszcza świat z wampirów. Zdaje sobie sprawę z tego, że sama żyje dzięki krwi tych, na których poluje. Kiedy tajna organizacja, dla której pracuje, wysyła ją do amerykańskiej bazy wojskowej w Tokyo, uświadamia sobie, że to może być jej szansa na unicestwienie Onigena – praojca wszystkich wampirów. Wykorzystując swój miecz i ponadnaturalne zdolności, w serii spektakularnych pojedynków, rozpoczyna oczyszczanie bazy z trawiącego ją zła.

Zapowiedzi, o których pisaliśmy w osobnych wiadomościach:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…