Say hello to my little friend ;>

Pierwsze zdjęcia z najnowszego filmu reżyserowanego przez Van Damme'a 0

Opublikowano kilka nowych zdjęć promujących najnowszy film Jean-Claude Van Damme’a. Belgijski aktor zainspirowany sukcesem JCVD wziął się za trochę ambitniejsze kino niż to sprzed kilku lat i jak widac idzie mu całkiem nieźle.

Film ma opowiadać o taksówkarzu, który od czasu odejścia swojej dziewczyny jest rozchwiany emocjonalnie. Pracuje on w jednym z krajów Azji południowo-wschodniej (prawdopodobniej Tajlandia albo Hongkong). To właśnie tam jego losy krzyżują się z piękną Sophia (graną przez Claudie Bassols), która wprowadza go przypadkiem w świat, w którym będzie musiał ochraniać kobietę przed tajemniczym biznesmenem o pseudonimie Soli (Adam Karst). Z pomocą przychodzi mu przyjaciel “Bobby Jackson” (Josef Cannon), alkoholik, były wojskowy specjalista. Wspólnie wyruszają w podróż pełną miłości, która mogłaby uwolnić ich od wszelkich niebezpieczeństw. Która może zmienić na zawsze życie wszystkich głównych bohaterów.

The Eagle PathThe Eagle Path

The Eagle PathThe Eagle Path

The Eagle PathThe Eagle Path

The Eagle PathThe Eagle Path

(Pozostałe zdjęcia znajdziecie w naszej galerii)

Jean-Claude Van Damme nie tylko zagra w filmie, ale jest też jego reżyserem, producentem i jednym z pomysłodawców na scenariusz. Premiera The Eagle Path (AKA Full Love) prawdopodobnie odbędzie się pod koniec 2009 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…