Say hello to my little friend ;>

Scenarzysta „Infiltracji” i książka Grishama 0

William Monahan dostał zadanie od studia Paramount Pictures. Napisze scenariusz do kinowej adaptacji najnowszej książki Johna Grishama.

William MonahanWilliam Monahan

Paramount Pictures zatrudniło do pracy nad swoim najnowszym projektem scenarzystę Infiltracji, Królestwa niebieskiego i W sieci kłamstw, Williama Monahana . Jego zadaniem jest napisanie adaptacji książki Johna Grishama pt.

The Associate . Główną rolę zagra Shia LaBeouf , a produkować będzie Lorenzo di Bonaventura.

To jest gra o życie, a oni zmuszają go, by zagrał. Kyle McAvoy (Shia) jest przykładnym studentem. Dobrze wygląda, jest bystry i wszyscy wróżą mu świetną przyszłość. Jednak za sobą ma ciemną i straszną przeszłość, która nie tylko może zniszczyć jego prawniczą karierę, ale i jego całe życie.

Pewnego wieczoru okazuje się, że prawda zawsze wyjdzie na jaw. W ciemnej alejce dopada go facet pokazujący mu kompromitujące nagranie. Kyle zdaje sobie sprawę, że przestał być panem swojej przyszłości. Teraz będzie musiał robić dokładnie to, czego będą chcieli.

A czego mogą chcieć od prawnika? Dostaje pracę wspólnika w jednej z największych firm w Nowym Jorku. Świetnie płatna praca, dużo wolnych godzin i wspaniała przyszłość w najbardziej wpływowej firmie na świecie. Jednak Kyle nie ma pracować na korzyść firmy, ma doprowadzić do jej upadku. Musi doprowadzić do ujawnienia sekretów firmy, nielegalnych kontraktów wartych milardy dolarów.

Powieść, która jest pierwszym prawniczym thrillerem Grishama od 2005 roku, The Broker będzie opublikowana w styczniu przez Random House.

Di Bonaventura był producentem wykonawczym takich filmów na podstawie książek Grishama jak Czas zabijania oraz Klient.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…