http://vimeo.com/mironkundzicz

Hugh Jackman w musicalu 0

Hugh Jackman zagra główną rolę, oraz wyprodukuje remake broadwayowskiego musicalu Carousel, dla Fox 2000 i Jackson's Seed Productions.

Oryginalny film miał premierę w 1956 i również był wyprodukowany przez Foxa. Wtedy główne role zagrali Gordon MacRae i Shirley Jones. Planuje się użyć w remaku muzyki i piosenek autorstwa duetu Rodgers & Hammerstein, którzy stworzyli je do scenicznego musicalu w 1945.

Hugh Jackman w X-man 2Hugh Jackman w X-man 2

Jackman zagra Billyego Bigelow, który jest naganiaczem w wesołym miasteczku. Jego wybuchowy temperament wplącze go w napad i doprowadzi do jego śmierci. Nieoczekiwanie, siedząc w czyśćcu, dostanie jeden dzień na powrót na Ziemię i naprawę wszystkich problemów, które zostawił za sobą. Ma pomóc nastolatkowi, który ma takie same cechy osobowości jak on.

Nie wiadomo jeszcze, kiedy rozpoczną się zdjęcia do filmu, ani kiedy film wejdzie do kin.

Hugh Jackman, urodził się w Sydnej w 1968 roku. W Polsce jest znany z serii X-Men, której trzecią część X-Men: Ostatni bastion mogliśmy oglądać niedawno. Jackman wcielił się w niej w rolę Wolverinea. Oprócz tego zagrał w: Kodzie dostępu, Kate i Leopold, czy Van Helsingu. Był nominowany do Złotego Globu, za rolę w Kate i Leopold i do MTV Movie Award, za role w dwóch częściach X-menów. Zdobył też Saturn Award dla najlepszego aktora, za film X-men.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…