Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Kochanki - start drugiej serii 0

17 lutego rozpoczęła się emisja drugiego sezonu zawiłych intryg miłosnych i łóżkowych czterech przyjaciółek.

Kochanki to niebanalne, wyrafinowane i nowoczesne spojrzenie na życia czterech kobiet oraz ich zaangażowania w szeroki wachlarz niedozwolonych i skomplikowanych związków. Przyjaciółki mają trzydzieścikilka lat i znają się ze studiów. Każda z nich w inny sposób doświadczyła niewierności i miłości: oddana kochanka, skrzywdzona żona, mimowolna prowokatorka i skacząca po łóżkach.

KochankiKochanki

Poplątana sieć miłości i oszustwa pochłania całą czwórkę ujawniając przed nimi nieprzyjemne doświadczenia, które zmieniają ich życie, a przy okazji są dowodem na to, że nie zawsze istnieje jaśniejsza strona świata.

Katie (Sarah Parish) jest szanowanym lekarzem rodzinnym. Przez ostatnie dwa lata miała romans z nieuleczalnie chorym pacjentem. Pomimo bycia powierniczką tajemnic całej grupy, sama nie może ujawnić własnej.

Trudi (Sharon Small) straciła męża w atakach na WTC 11 września. Kobieta nie zaznaje spokoju, gdyż ciała ukochanego nie odnaleziono. Sama wychowuje dwie córki.

Siobhan (Orla Brady) wydaje się żyć w małżeńskim szczęściu będąc jednocześnie osiągającą sukcesy prawniczką. Wraz z mężem pragnie mieć dzieci, jednak on okazuje się niezdolnym do reprodukcji.

Jessica (Shelley Conn) jest lubiącą się bawić, otwartą i szczerą kobietą, której nienasycony apetyt seksualny sprawia, że jest ona kochanką wielu mężczyzn.

Sezon pierwszy liczy 6 odcinków i jego emisja miała miejsce w 2008 roku na BBC 1. Od 17 lutego 2009 stacja ta nadaje drugą serię serialu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…