Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Nowi bohaterowie w serialu Robin Hood 0

Braciszek Tuck oraz lokalne dziewczę to nowe postacie w trzeciej serii przygód legendarnego mistrza łuku i strzały – Robin Hooda.

Do gangu Robin Hooda (Jonas Armstrong) dołączy nowy członek – brat Tuck. W rolę zakonnika wcieli się David Harewood. Mnich pomoże Robinowi pomścić śmierć jego ukochanej Marian, która zginęła z rąk Guya z Gisborne (Richard Armitage). Harewood zapowiedział, że jego wersja Tucka będzie całkowicie odmienna od poprzednich. Aktor mówi, że wielu widzów ma wyrobiony wizerunek Tucka jako niesfornego duchownego, który ubóstwia jedzenie i picie. Jednak nowa wersja zakonnika to waleczny poeta, który poważnie podchodzi do tematu bitwy o sprawiedliwość. Zdjęcie postaci można zobaczyć TUTAJ.

Drugim świeżym nabytkiem gangu jest miejscowa dziewczyna Kate (Joanne Frogatt).

Emisja Robin Hooda zapowiadana jest na wiosnę bieżącego roku. Będzie to ostatnie 13 odcinków z udziałem Jonasa Armstronga, który zakończy swój udział w tym projekcie wraz z trzecim sezonem. Nie wiadomo, czy oznacza to koniec serialu, gdyż jak już to przedstawiono w drugiej serii, Robin Hood to nie tylko jedna osoba, ale cały gang, dlatego być może dalsze epizody będą opowiadać o losach wiernej bandy Księcia Złodziei.

Robin Hood sezon 3Robin Hood sezon 3

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…