Krwiste plakaty Bękartów wojny

Na bezkresne wody internetowej sieci wypłyneły właśnie pierwsze plakaty Bękartów wojny, najnowszego filmu Quentina Tarantino.

Bękarty Wojny to kolejne krwawe dzieło reżyserowane przez Quentina Tarantino, autora filmówPulp Fiction, Kill Bill i Wściekłe psy. Za zdjęcia odpowiada wielokrotnie nominowany do Oscara i dwukrotny zdobywca statuetki (za Aviator i JFK), Robert Richardson. Montażem zajęła się Sally Menke, która otrzymała nominację do Oscara za Pulp Fiction i współpracowała z Tarantino przy każdym jego projekcie.

Bękarty WojnyBękarty Wojny

Reżyser przez długi czas starannie dobierał obsadę, ostatecznie znaleźli się w niej: Eli Roth, Brad Pitt, Diane Kruger, Christoph Waltz, Til Schweiger, Mike Myers, Maggie Cheung i Michael Fassbender. Samuel L. Jackson jest narratorem.

Cała historia odbywa się w czasie II Wojny Światowej. Grupa żydowsko-amerykańskich żołnierzy znanych jako Bękarci, sieje zgrozę w szeregach wojsk Trzeciej Rzeszy. Zgodnie z rozkazami mają mordować wroga w najbardziej bestialski sposób jaki tylko będzie możliwy. Bękarci pod dowództwem porucznika Aldo Raine’a stawią czoła żołnierzom dowodzonym przez oficera SS – Hansa Landa.

W Stanach film zadebiutuje 21 sierpnia. My do kin będziemy mogli wyruszyć dopiero 11 września.

Bękarty WojnyBękarty Wojny

Bękarty WojnyBękarty Wojny


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>