Say hello to my little friend ;>

Krwiste plakaty Bękartów wojny 1

Na bezkresne wody internetowej sieci wypłyneły właśnie pierwsze plakaty Bękartów wojny, najnowszego filmu Quentina Tarantino.

Bękarty Wojny to kolejne krwawe dzieło reżyserowane przez Quentina Tarantino, autora filmówPulp Fiction, Kill Bill i Wściekłe psy. Za zdjęcia odpowiada wielokrotnie nominowany do Oscara i dwukrotny zdobywca statuetki (za Aviator i JFK), Robert Richardson. Montażem zajęła się Sally Menke, która otrzymała nominację do Oscara za Pulp Fiction i współpracowała z Tarantino przy każdym jego projekcie.

Bękarty WojnyBękarty Wojny

Reżyser przez długi czas starannie dobierał obsadę, ostatecznie znaleźli się w niej: Eli Roth, Brad Pitt, Diane Kruger, Christoph Waltz, Til Schweiger, Mike Myers, Maggie Cheung i Michael Fassbender. Samuel L. Jackson jest narratorem.

Cała historia odbywa się w czasie II Wojny Światowej. Grupa żydowsko-amerykańskich żołnierzy znanych jako Bękarci, sieje zgrozę w szeregach wojsk Trzeciej Rzeszy. Zgodnie z rozkazami mają mordować wroga w najbardziej bestialski sposób jaki tylko będzie możliwy. Bękarci pod dowództwem porucznika Aldo Raine’a stawią czoła żołnierzom dowodzonym przez oficera SS – Hansa Landa.

W Stanach film zadebiutuje 21 sierpnia. My do kin będziemy mogli wyruszyć dopiero 11 września.

Bękarty WojnyBękarty Wojny

Bękarty WojnyBękarty Wojny

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

piwo_war

kolejne krwawe dzieło Quentina Tarantino – coś na co warto czekać :)

mRoQuE

Genialne w swojej prostocie :)
Nie mogę się doczekać.

Proszę czekać…