Say hello to my little friend ;>

Księżyc w nowiu z rozbudowanym tytułem 0

Twórcy adaptacji kolejnej części serii autorstwa Stephenie Meyer postanowili rozbudować tytuł filmu. Zwykłe New Moon jak widać nie wystarczyło.

The Twilight Saga: New MoonThe Twilight Saga: New Moon

Po niesamowitym sukcesie Zmierzchu właściciele praw do ekranizacji kolejnych części tej serii szybko ruszyli do pracy. Już niedługo Chris Weitz , reżyser adaptacji książkowego Księżyca w nowiu rozpocznie zdjęcia do filmu. Angielski tytuł książki brzmi New Moon jednak ekipa pracująca nad dobrem produkcji postanowiła wzbogacić go o parę słów. Tak narodził się The Twilight Saga: New Moon .

Opowieść rozpoczyna się gdy Bella odzyskuje zdrowie po wampirzym ataku, z którego ledwo uszła z życiem, zbliżają się jej osiemnaste urodziny. Nie może doczekać się by świętować je z Edwardem i rodziną Cullenów. Jednak wypadek podczas przyjęcia zupełnie zmienia obrót wydarzeń. Cullenowie dla dobra Belli postanawiają opuścić Forks. Załamana Bella znajduje ukojenie w lekkomyślnych rozrywkach. Ciężki okres pomaga jej przetrwać także przyjaciel z dzieciństwa – Jacob Black. Najgorsze jednak dopiero przed nią – do Forks przybywa właśnie Alice ze strasznymi wizjami przyszłości. Jak rozegra się finał we włoskiej Volterze, mieście Volturi? Czy miłość Belli i Edwarda przetrwa?

Czy Weitz zdoła powtórzyć kasowy sukces Zmierzchu? Dowiemy się 20 listopada .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…