"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Filmowe plany Toma Cruise 0

Zapowiada się dobry rok dla Toma Cruise. Po sukcesie filmu Walkiri aktor znów jest rozchwytywany przez studia filmowe.

Trzeba przyznać, iż Tom Cruise po kilku latach gorszego okresu znów wraca do łask producentów. Jak się okazuje aktor ma w planach nakręcenie sześciu dużych projektów dla bardzo różnych studiów filmowych. To będzie na pewno bardzo pracowity rok dla niego.

The Matarese Circle to nowa ekranizacja powieści Roberta Ludluma. David Cronenberg będzie zarówno scenarzystą jak i reżyserem obrazu, w którym jedną z głównych ról ma zagrać Cruise. Partnerować miałby mu Denzel Washington. Książka opowiada o dwóch tajnych agentach – amerykańskim i rosyjskim, którzy muszą zmierzyć się z niebezpieczną organizacją Matarese mordującą pracowników wywiadu. Dwaj wrogowie będą musieli zaufać sobie, aby przeżyć.

Toma Cruise wymienia się również przy okazji kompletowania obsady do remaku The Tourist” , w którym główną gwiazdą ma zostać Charlize Theron. Nad przerobieniem scenariusza pracuje obecnie Christopher McQuarrie. Film opowiadać ma o dwójce Amerykańskich turystów, którzy wplątują się w szpiegowską aferę.

Reżyser Len Wiseman, który obecnie pracować będzie nad Motorcade również chętnie widziałby artystę w swojej produkcji. Podobnie zresztą jak studio Universal, które chcą zastąpić Hugha Granta w swoim filmie Lost for Words będącej romantyczną komedią reżyserowaną przez Chinkę Ziyi Zhanga.

Niedawno zaś studio 20th Century Fox poinformowało, że zaoferowało główną rolę Tomowi w nowej komedii pt. Wichita opowiadającej o perypetiach wyrzuconego tajnego agenta, który musi sobie teraz poradzić w normalnym życiu. Partnerować miałaby mu Cameron Diaz.

Na koniec plany studia Fox 2000, które zatrudniło Eda Salomona do napisania nowej wersji scenariusza do filmu Hardy Men . Obraz ma być oparty na podstawie serialu The Hardy Boys Mysteries a opowiadać ma o losach dwójki braci, którzy pokłócili się i przestają ze sobą rozmawiać. Będą musieli zapomnieć o swoich sporach i skupić się na rozwiązaniu tajemnicy guru ze wzgórza. Aktor będzie nie tylko producentem tego obrazu, ale również ma zagrać jakąś rolę.

Tom Cruise i Kate HolmesTom Cruise i Kate Holmes

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…