"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Poznaj fabułę czwartej części Shreka 0

Jeśli chcesz dowiedzieć się do może się dziać w czwartej części przygód zielonego Ogra przeczytaj ten news.

Na jednym z blogów pojawiła się informacja dotycząca fabuły czwartej części przygód Shreka. DreamWorks Animation obecnie pracuje nad ostateczną wersją scenariusza Shrek Goes Fourth, którego produkcja ma ruszyć w połowie roku. Premierę filmu zaplanowano na 21 maja 2010 roku . Obraz będzie dostępny zarówno w tradycyjnych kinach jak i w kinach IMAX.

Planowana fabuła filmy wygląda mniej więcej tak:
Po pokonaniu smoka, uratowaniu pięknej księżniczki oraz ocalenia królestwa teściów księżniczki, Shrekowi powoli zaczyna brakować pracy. Zamiast wypędzać ludzi ze swojego domu coraz częściej zdarza mu się nawet dawać autografy. Pewnego dnia na jego drodze staje chytry karzeł Titelitur (znany z Baśni braci Grimm) jego życie zostaje odmienione. Pod wpływem chytrego planu karła Shrek zostaje przeniesiony do alternatywnej rzeczywistości gdzie na ogry się poluje a jego ukochana Fiona wogóle go nie zna. Przy pomocy swojego przyjaciela Osła i kota w butach ponownie będzie musiał zawalczyć o miłość swojego życia.

Jak informują producenci czwarta część ma być o wiele lepsza niż wszystkie poprzednie. Czy tak będzie przekonamy się za półtora roku.

Kadr z filmu Shrek Trzeci 2007Kadr z filmu Shrek Trzeci 2007

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Avatar square 200x200
Kasia 2009-06-17

to sie jeszcze okaże…
3 cześć Shreka podobno tez miała być super śmieszna, a niestety okazała sie totalnym niewypałem…

piwo_war 2009-02-23

no… takie trochę wymyślane na siłę…

Tomek 2009-02-23

niezbyt ciekawie się to przedstawia…

Proszę czekać…