Tonight is the night.

Plany Warner Brothers 0

Mnóstwo ekscytujących produkcji szykuje studio Warner Bros na nadchodzące lata. Poznaj dokładne daty premier

Jednym z największych wydarzeń ma być zakończenie serii Harry’ego Pottera J.K. Rowling. Harry Potter i Insygnia Śmierci: Część II , ma trafić do kin 15 lipca 2011 roku, osiem miesięcy po premierze Części I . Wygląda na to, że Potter będzie konkurował z inną wielką premierą od Marvela The Avengers.

Daty dostały też dwie adaptacji komiksów DC. Jonah Hex (w roli głównej Josh Brolin) pojawi się w kinach 6 sierpnia 2010, a Green Lantern (reżyseria Martin CampbellCasino Royale) 17 grudnia tego samego roku.

Dwóch wielkich reżyserów również dostało daty premier swoich filmów i tak Inception Cristophera Nolana zobaczyć będzie można 16 lipca 2010 (ta sama data, co Thor Marvela), a Sucker Punch Zacka Snydera 8 października 2011.

Odświeżona wersja klasycznego Zmierzchu Tytanów według Louisa Letteriera (Incredible Hulk), w której zagra Sam Worthington zaprezentuje się w kinach 26 marca 2010.

Natomiast planowany na ten rok Sherlock Holmes Guy'a Ritchiego, opóźni się z listopada, na święta Bożego Narodzenia.

Więcej o mniej znanych projektach niżej:

Jonah Hex to komiks, którego akcja rozgrywa się na Dzikim Zachodzie. Tytułowym bohaterem jest łowca nagród z charakterystycznymi ranami na prawej stronie twarzy. Był on zawsze ubrany w mundur armii Konfederacji. Komiks zadebiutował w sklepach już w 1972 roku i od tego czasu ma rzesze fanów. Nieoficjalnie mówiło się, że ekranizacje filmową mają zostać wzbogacone o wątki paranormalne.

Green Lantern , superbohater wydawnictwa DC Comics, to pilot testowy o nazwisku Hal Jordan, który pewnego dnia otrzymuje tajemniczy pierścień mocy. Dzięki potężnemu klejnotowi oraz koncentracji, Jordan – lub już Green Lantern – może zmaterializować wszystko, o czym tylko pomyśli. Misją bohatera jest utrzymanie porządku we wszechświecie.

Inception opisywany jest jako współczesny film sci-fi pełny akcji dziejący się wewnątrz umysłu.

Akcja Sucker Punch będzie się działa w latach 50. XX wieku i będzie opowiadać historię dziewczyny, która zostaje zamknięta w szpitalu dla psychicznie chorych, przez swojego złego ojczyma. Stara się on, aby dziewczyna została poddana lobotomii w przeciągu pięciu dni. W zamknięciu, dziewczyna zaczyna tworzyć sobie alternatywną rzeczywistość, aby ukryć tam swoje lęki i ból. Tam też zaczyna planować swoją ucieczkę. Aby tego dokonać, będzie musiała ukraść pięć potrzebnych rzeczy, zanim zostanie zamieniona w warzywo.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…