Nowe zdjęcia i plakaty 0

Zobaczcie nowe materiały z X-Men Origins: Wolverine, Halloween 2, Battle for Tera oraz Pandorum

Wczoraj dzień remake’ów, dziś dzień materiałów zdjęciowych – promocje filmów nabierają tempa.

Najpierw zacznijmy od serii ciekawych zdjęć i plakatów z X-Men geneza: Wolverine – jest to pierwszy film z nowej serii widowiskowych filmów akcji, ukazujący korzenie najsłynniejszego z X-Menów – tajemniczego Wolverine’a, który postanawia wyjaśnić zagadkę swego pochodzenia.

X-Men GenezaX-Men Geneza

X-Men GenezaX-Men Geneza

X-Men GenezaX-Men Geneza

X-Men GenezaX-Men Geneza

Następnym tytułem do omówienia jest H2: Halloween Roba Zombiego. Zdjęcia zaczęły się kilka dni temu i możemy zobaczyć ujęcie, jak główna postać po wydarzeniach z jedynki jest na sali operacyjnej.

!http://gfx1.fdb.pl/bqh7ds(Halloween )!

No i plakat do widowiskowej animacji kręconej w 3-D, Battle for Terra. Bitwy w klimacie sci-fi w 3-D to jest to, czego fani oczekują, nawet jeśli to tylko film animowany, a plakat prezentuje się następująco:

Battle for TerraBattle for Terra

Ostanią pozycją do omówienia jest Pandorum. Dwóch członków załogi budzi się z hipersnu na pokładzie kosmicznego statku. Ich wyposażenie jest uszkodzone, a pamięć niekompletna. Jaka była ich misja? Ile mineło czasu? Gdzie są? Kim są? Próbując wszystko poskładać w całość odkrywają, że nie są sami na pokładzie. Na statku znajdują się plemienni mieszkańcy wyposażeni w brutalną broń. Bohaterowie odkrywają, że cała załoga została zabita, a przyszłość ludzkiej rasy zależy od ich posunięć. Muszą odzyskać kontrolę nad statkiem zanim zrobi to Pandorum.

PandorumPandorum

PandorumPandorum

PandorumPandorum

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…