Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Life on Mars (US) anulowane 0

Amerykański remake popularnego brytyjskiego serialu Życie na Marsie nie doczeka się drugiego sezonu.

Life on Mars (US zakończy swoja przygodę ze stacją ABC na 17 odcinkach. Pomimo przychylnych recenzji, serial nie uzyskał zadowalającej ilości widzów. Sam Tyler i jego dzieje w przewrotnych latach 70-tych ustąpią miejsca nowej produkcji The Unusuals. Zanim jednak to nastąpi ABC wyemituje jeszcze 5 epizodów, w których ma dojść do wyjaśnienia tajemnicy świata głównego bohatera i podróży o 35 lat w przeszłość.

Początkowo twórcy serialu kopiowali niemal słowo w słowo i kadr w kadr z oryginalnej wersji brytyjskiej przez co wersja w Nowym Jorku wyglądała kiepsko w porównaniu z tą z Manchesteru. Jednak kiedy scenarzyści odeszli od pierwowzoru, projekt zyskał świeżość i miał aspiracje na bardzo dobry obraz.

!http://gfx1.fdb.pl/lsh7ds(Główni bohaterowie )!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…