"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Kreuk o powrocie do Smallville 0

Kristin Kreuk, młoda gwiazda filmu Street Fighter: The Legend of Chun-Li, w wywiadzie potrwierdziła gotowość powrotu do serialu Smallville.

Kristin Kreuk (Street Fighter: The Legend of Chun-Li) w jednym z wywiadów potwierdziła, iż jest gotowa na powrót do ekipy serialu Tajemnice Smallville. Jedyny problem jaki zauważa, to brak dobrego motywu, aby jej bohaterka – Lana Lang – wróciła do Metropolis, gdzie obecnie dzieje się akcja serialu.

Nie jestem pewna czy uda się mój powrót do serialu. Wiele zależy od Toma [Wellinga – odgrywającego rolę Clarka Centa], podpisał, bowiem on kontrakt na udział w 9 sezonach serialu, a nie wiadomo czy będzie chciał dalej pracować na planie. Ale nie wiem dokładnie, bo nie jestem w temacie. Wiem, że jest kilka pomysłów i wiele się dzieje na planie, ale nie wiem, co o tym sądzą producenci. Tym bardziej, że coraz częściej mówią o nakręceniu finałowego odcinka – powiedziała Kreuk.

Dotychczas zgodnie z fabułą serialu Lana Lang zniknęła z życia, Clarka Kenta, ale czy na dobre? Nie jest wykluczone, że pojawi się w finałowym epizodzie tego serialu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…