Gwiezdne Wojny w Family Guy 0

Twórcy serialu animowanego zdecydowali się sparodiować całą starą trylogię. Dowiedz się więcej o odcinkach

Jakiś czas temu miał premierę specjalny odcinek Family Guya pod tytułem Blue Harvest, który parodiował Nową Nadzieję. Warto dodać, że samo 'Blue Harvest' było jednym z tytułów roboczych trzeciego filmu starej trylogii, Powrót Jedi. Odcinek był najlepiej ocenianym w historii serialu, a stacja sprzedała go na DVD jako pojedyncze wydanie, zarabiając niemałe kwoty.

Blue HarvestBlue Harvest

Niedawno ogłoszono, że skończono pracę nad parodią Imperium Kontratakuje zatytułowaną Something-Something-Something Dark Side. Niestety stacja wyemituje odcinek dopiero na jesieni, ale już można spodziewać się wielkiego sukcesu.

Jako że Carrie Fisher, która grała w sadze księżniczkę Leię, podkłada głos w serialu pod szefową Petera Griffina, możemy mieć nadzieję, że także ją usłyszymy w parodii Imperium Kontratakuje. Jednakże wiadomo, że nie zagra Lei, ponieważ Lois wciela się w tę postać.

Natomiast dziś ogłoszono, że twórcy chcą zakończyć trylogię, robiąc parodię Powrotu Jedi. Odcinek ma być zatytułowany Episode VI: The Great Muppet Caper.

Data emisji jeszcze nie jest znana. Twórcy robią swoje parodie ze smakiem, więc każdy fan Gwiezdnych Wojen powinien być usatysfakcjonowany.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…