Daft Punk komponuje 0

Daft Punk po raz pierwszy skomponują muzykę do filmu pod tytułem TRON 2. Ponadto SPOILERY o fabule filmu

Oficjalnie ogłoszono, że znany i kultowy zespół Daft Punk skomponuje muzykę do Tronu 2. Jest ich to pierwszy pełny score do kinowego filmu.

Daft PunkDaft Punk

Daft Punk to francuski duet muzyczny, pochodzący z Paryża, tworzący muzykę na pograniczu gatunku house. Tworzą go Guy-Manuel de Homem-Christo i Thomas Bangalter. Charakterystyczną cechą muzyków jest ukrywanie swoich twarzy pod elektronicznymi hełmami, co nadaje członkom zespołu oryginalny wygląd.

Sequel kultowego Tronu reżyseruje Joseph Kosinski.

Jeff Bridges ponownie gra Flynna, a Bruce Boxleitner, który grał tytułową postać, także powraca. W obsadzie są także Olivia Wilde, Beau Garrett i Garrett Hedlund.

Premiera w 2011 roku.

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER

SPOILER

Ponadto serwis AICN, powołując się na wiarygodne źródło wyjawił nowe szczegóły na temat fabuły i tytułu filmu. Trzeba to traktować jako SPOILER , więc jeśli nie chcecie sobie psuć, nie czytajcie dalej:

- Tytuł z całą pewnością nie będzie brzmiał Tron 2 czy TR2N. Mówi się, że będzie to w stylu TRON:________.

- Historia dzieje się około 25 lat po oryginale.

- Obraz zaczyna się w 1989 roku. Kevin Flynn (Bridges) stworzył najlepiej się sprzedające gry komputerowe w historii. Ma siedmioletniego syna imieniem Sean, potem Flynn znika, zostawiając go samego.

- Alan Bradley (Boxleitner) przejmuje firmę Flynna

- Skaczemy w czasie. Sean ma teraz dwadzieścia parę lat. Bradley zachęca Seana, by poszukał Flynna. Poszukiwania wciągają Seana do świata komputera.

- Komputerowe alter-ego Flynna miało polepszać świata komputera, lecz oszalało i stworzyło własną interpretację idealnego świata. Dlatego właśnie Jeff Bridges wciela się w czarny charakter.

- CLU, tak się nazywa alterego Bridgesa, chce zniszczyć program zwany ISO, który wierzy, że Sean Flynn jest tym, który uwolni ich od władzy CLU.

- Będą znane motory i statki z pierwszego filmu.

- Zobaczymy pojedynki pomiędzy motorami, a także motorami i statkami.

- Ma być wielka bitwa z dyskami.

No to tyle. Ile w tym prawdy, trudno powiedzieć. AICN może twierdzić, że źródło jest wiarygodne, ale nie wszystko może być zgodne z prawdą.

A co wy o tym sądzicie?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…