Say hello to my little friend ;>

Zwiastun The Limits of Control 0

Pojawiła się pierwsze, przepiękna zapowiedź najnowszego filmu Jima Jarmuscha ze zdjęciami Christophera Doyle’a!

The Limits of Control to wciągająca historia tajemniczego, wyjętego spod prawa kryminalisty. Grany przez Isaacha De Bankol? bohater nie ufa nikomu, polega na własnym doświadczeniu i przeczuciu. Teraz udaje się do Hiszpanii w celu realizacji kolejnego zlecenia. Okazuje się, że nie będzie to tylko podróż wśród pięknych krajobrazów ale głębokie spojrzenie na prowadzone przez niego życie i własne sumienie.

(Zobacz w HD)

Zacznijmy od postaci reżysera. Jest nim Jim Jarmusch , twórca takich filmów jak Ghost Dog: Droga samuraja, Poza prawem, Truposz oraz Broken Flowers. Filmowiec z wizją i własnymi koncepcjami. Rolę głównego bohatera gra Isaach De Bankol? , który wielokrotnie pojawiał się w filmach Jarmuscha. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się: Tilda Swinton , Bill Murray oraz John Hurt.

Widzieliście już zwiastun? Zapytacie skąd takie piękne zdjęcia? Ano, dlatego, że robił je Christopher Doyle . Jest to facet, który pracował przy filmie Hero, Infernal Affairs oraz Popiołach czasu Wong Kar Waia. Kolejny powód, dla którego warto zatrzymać się chwilkę nad tym filmem.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…