"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Coś dla fanów Fast & Furious 0

Universal Pictures właśnie uaktualniło swoją stronę internetową filmu Szybko i wściekle, który jeszcze w tym roku zadebiutuje w kinach. Jest to nie lada gratka dla wszystkich fanów oczekujących na ten obraz, bowiem na stronie znajdują się ciekawe pliki do pobrania (zdjęcia, skiny do winampa, zdjęcia, wygaszacze ekranu i wiele innych).

Zdjęcie promujące stronę internetową Szybko i wściekle

Zarówno tego samego dnia w Polsce i w Stanach obraz zadebiutuje w kinach – 3 kwietnia. Reżyserem jest Justin Lin a w rolach głównych zagrali Vin Diesel, Paul Walker, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, John Ortiz, Laz Alonso, Ga Gadot, Shea Whigham, Tego Calderón i Liza Lapira.

Szybko i wściekle ponownie przenosi nas na ulice Los Angeles. Kiedy przestępstwa z użyciem szybkich samochodów się nasilają agenci federalni proszą o pomoc właśnie wychodzącego z więzienia Briana (Paul Walker). W rozwiązaniu zagadki i walki z brutalną grupą przestępczą pomoże mu były znajomy – Dominic Toretto (Vin Diesel). Muszą zapomnieć o wszystkich kłótniach, jakie między nimi się toczyły i wspólnie skupić się na złapaniu gangsterów.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…