"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Morgan i Lawrence w Death at a Funreal 0

Tracy Morgan i Martin Lawrence dołączyli do Chrisa Rocka w obsadzie Amerykańskiej wersji Zgonu na pogrzebie. Obraz powstaje dla studia Screen Gems i Sidney Kimmel Entertainment’s. Nieoficjalnie mówi się, że w rolach głównych wystąpią również Loretta Devine, Ron Glass, Danny Glover, Regina Hall, James Marsden, Zoë Saldaña i Columbus Short.

Martin Lawrence

Reżyserią zajmie się Neil LaBut a scenariusz napisali wspólnie Chris Rock i Ayesha Carr. Producentami tej wersji zostali Sidney Kimmel, Share Stalling, Lawrence Malkin i William Horberg.

Zgon na pogrzebie to opowieść o uroczystościach pogrzebowych, podczas, której pojawia się tajemniczy mężczyzna żądający od rodziny zmarłego pieniędzy w zamian za nieujawnienie sekretu nieboszczka. Rodzina postanawia jednak zrobić wszystko, aby nie dopuścić do tego.

Pierwowzór powstał w roku 2007 a reżyserem był Frank Oz. Scenariusz napisany przez Deana Craiga uważany był za jeden z lepszych europejskich skryptów w tym roku. Czy Amerykańska wersja dorówna oryginałowi przekonamy się w kinach.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…