Say hello to my little friend ;>

Bale nie zagra w trzecim Batmanie? 0

Chodzą słuchy, że odtwórca głównej roli w dwóch ostatnich filmach Christophera Nolana o dzielnym obrońcy Gotham, nie wystąpi w trzeciej części bat-trylogii. Kto miałby go zastąpić? Ponoć jego kolega z Terminatora: OcalenieSam Worthington.

Batman: Początek

Pogłoski te rozpuścił australijski serwis news.com.au. Jeśli dawać wiarę spekulacjom, obsada najnowszego "Batmana" miałaby ulec tak drastycznej zmianie z powodu wydarzeń z planu czwartego "Terminatora".

Wybuch agresji odtwórcy roli Johna Connora (słuchaj poniżej) miał na tyle poważnie nadszarpnąć wizerunkiem Bale’a, żeby nie pozwolić mu wiarygodnie zagrać w trzeciej części historii o nieskazitelnym obrońcy miasta Gotham.

W tak nieoczekiwaną wymianę odtwórcy głównej roli trudno uwierzyć. Dwie części bat-opowieści Nolana, Batman – Początek i Mroczny Rycerz, odniosły olbrzymi komercyjny sukces również dzięki kreacji Christiana Bale'a. Należy się więc spodziewać, że realizatorzy zrobią wszystko, aby i w trzecim Batmanie pojawił się na ekranie.

Producenci przewidują premierę Batmana 3 w 2011 roku. Termin rozpoczęcia prac na planie filmu nie jest jeszcze znany.

Źródło: Dziennik.pl

Źrodło: Dziennik.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

walek07 2009-07-08

tu bym się spierał. Ponieważ pamiętamy jak zakończył się drugi Batman. Społeczeństwo znienawidzi swojego bohatera, bo myślą, że zabił Harveya Denta…
Także tym bardziej zagra go Bale.
Poza tym Batman nigdy nie był nieskazitelny… Kto pisał ten artykuł? Nie zna się, a pisze :)

Ronaldinho 2009-03-10

Trochę żałosna plotka jakiegoś tam australijskiego serwisu i jeszcze na zastępstwo dają swojego rodaka :)
Christian Bale ogólnie trochę przesadził (choć słucha się tego nagrania bardzo przyjemnie jak i remiksu techno), ale myślę, że takie zdarzenia mają miejsca na planach filmów dosyć często, tylko nie oglądają później światła dziennego w postaci nagrania audio.

Proszę czekać…