Say hello to my little friend ;>

Twórcy serialu Heroes oskarżeni o plagiat 0

Twórcy serialu Heroes zostali oskarżeni o plagiat przez Islandczyków. Herosi to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali w Ameryce.

Serial Heroes

Autorzy obrazu Astropia uważają, że fragment Heroes, została skopiowana z ich dzieła. Problemem okazała się Claire (Hayden Panettiere), która próbuje dostać pracę w sklepie z komiksami w scenie z 19 odcinka trzeciego sezonu, który stacja NBC wyemitowała wczoraj wieczorem w USA.

Poniżej znajdziecie fragmenty produkcji, o które toczy się spór.

Astropia opowiada o ślicznej i rozpieszczonej blondynce, która spędza czas na kąpielach, zakupach i ploteczkach z koleżankami. Jej chłopak Jolli to magnat branży samochodowej. Razem stanowią rozkoszną parę pięknych i pustych bogaczy. Jednak gdy pewnego dnia Jolli trafi do więzienia za podejrzane sprawki, Hildur będzie musiała stanąć na własnych nogach. W ucieczce przed tłumem paparazzich zatrzyma się u koleżanki Bjort, a kiedy skończy jej się kieszonkowe, zacznie szukać pracy. Nieoczekiwanie trafi do… Astropii, miejsca w którym nawiedzeni okularnicy kupują książki, komiksy i gry RPG. Czy zagubiona w rzeczywistości Barbie odnajdzie się w świecie fantasy?

Źrodło: Twitch.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…