Rekordowa premiera filmu Kochaj i tańcz

Kochaj i tańcz

Film Kochaj i tańcz odnotował rekordowy wynik otwarcia. Produkcję obejrzało 393 803 widzów w pierwszy weekend projekcji. Jest to najlepszy wynik polskiego filmu od 10 lat.

Tak spektakularne wyniki pierwszego weekendu w kinach filmu Kochaj i tańcz to dla nas powód do wielkiej radości. Kochaj i tańcz, jeśli chodzi o rozmach muzyczny, taneczny, czy też zaangażowanie twórców z kraju i ze świata, to widowisko filmowe w skali do tej pory niespotykanej w Polsce. Cieszę się, że nasi widzowie docenili pierwszy polski film taneczny Kochaj i tańcz pokazując tym samym, że my Polacy też potrafimy

Powiedział Dariusz Gąsiorowski, producent filmu, dyrektor działu produkcji form fabularnych TVN.

W rolach głównych w Kochaj i tańcz występują: Iza Miko i Mateusz Damięcki. W filmie możemy zobaczyć również: Katarzynę Figurę, Katarzynę Herman, Krzysztofa Globisza, Rafała Królikowskiego. Profesjonalnych aktorów wspierają najwybitniejsi polscy tancerze, a wśród nich m.in. finaliści programu You Can Dance – po prostu tańcz! – Ania Bosak i Rafał "Roofi" Kamiński. Reżyserem filmu jest Amerykanin Bruce Parramore, zdjęcia zrealizował Bartosz Prokopowicz, a autorem układów tanecznych jest znany choreograf Jarosław Staniek.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Źrodło: Wirtualnemedia.pl


Marcin Moszyk
Say hello to my little friend ;>