Say hello to my little friend ;>

TVN przygotowuje serial taneczny 0

Telewizja TVN od kilku miesięcy pracuje nad projektem własnego serialu tanecznego. W produkcji mają zagrać wyłącznie osoby zajmujące się na co dzień tańcem. Stacja rozpoczęła już ich poszukiwania.

Telewizja TVN

Serial, którego tytuł nie jest jeszcze znany, ma być emitowany w cyklu tygodniowym. Stacja nie ujawnia na razie szczegółów produkcji (nazwiska reżysera i scenarzysty, daty rozpoczęcia zdjęć oraz terminu emisji). Wiadomo jedynie, że choreografem serialu został Jarosław Staniek, który odpowiadał za choreografię w pokazywanym właśnie w kinach tanecznym filmie Kochaj i tańcz, którego współproducentem jest TVN.

Serial opowiadać będzie o rozterkach i problemach młodych ludzi, których wspólną cechą jest talent i pasja do tańca

Mówi portalowi Wirtualnemedia.pl Marta Fiedczak z biura prasowego TVN.

Odtwórcy ról w produkcji wyłonieni zostaną podczas castingów. Pierwszy z nich odbył się w styczniu br. w Gdyni, kolejny we Wrocławiu, a następne są planowane w Warszawie (11 marca), Krakowie (16 marca) i Poznaniu (22 marca). Castingi są dwuetapowe – w pierwszym etapie oceniany jest taniec kandydata, a w drugim, odbywającym się następnego dnia i przeznaczonym dla wybranych osób – jego talent aktorski. Poszukiwani są tancerze w wieku od 16 do 30 lat specjalizujący się nowoczesnych stylach tanecznych jak np. hip hop, breakdance czy freestyle. Zaproszenia na castingi otrzymali m.in. uczestnicy kolejnych edycji "You Can Dance – Po prostu tańcz!"

Przypomnijmy, że serial taneczny kręci obecnie także TVP 2 ("Tancerze" pojawią się na jej antenie w kwietniu br.). W odróżnieniu od serialu TVN-u w produkcji Dwójki grają jednak również aktorzy nie będący tancerzami.

Źródło: Wirtualnemedia.pl

Źrodło: Wirtualnemedia.pl

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…