"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zapracowany Eric Roberts 0

Eric Roberts, którego w ostatnich latach sława nieco przyblakła ponownie zaczął dostawać ciekawe propozycje filmowe. Właśnie pojawiła się informacja o tym, iż aktor wystąpi u boku Sylvestra Stallone i Mickey'a Rourke w filmie The Expendables. Aktor był widziany w Brazylii gdzie obecnie powstają zdjęcia do tej produkcji.

Eric Roberts

Jednocześnie Amerykański portal filmowy podał, że Roberts wcieli się w kluczową postać filmu Howl, będącą biografią poety Allena Ginsberga. Co prawda nie będzie głównym bohaterem ale na pewno będzie miał znaczący udział w filmie. Tym samym dołączył do takich gwiazd jak: Paul Rudd, Alan Alda, David Straitharn, Mary Louise-Parker, Jon Prescott i Jeff Daniels.

Eric Roberts zadebiutował na ekranach w 1978 roku od małej rólki w filmie Król Cyganów. Od tego czasu zagrał w takich produkcjach jak: Specjalista, Nieśmiertelni, Ostatni skok. W ostatnich latach grywał głównie w niezależnych produkcjach. Powoli zapominając o sławie, jaką w latach 90tych zdobył. Rok 2008 okazał się jednak dla niego szczęśliwy. Wystąpił w epizodycznej roli mafioza w filmie Mroczny Rycerz wzbudzając zadowolenie krytyków oraz przypominając publiczności o sobie.

Źrodło: www.moviehole.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…