"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Rihanna zakochana w ochroniarzu 0

W internecie pojawiły się pierwsze doniesienia mówiące o tym, iż popularna piosenkarka Rihanna wystąpi w nowej wersji filmu The Bodyguard, którą zamierza nakręcić jedno ze studiów filmowych. Zgodnie z informacjami, jakie podano powstał już wstępny scenariusz, który nieznacznie zmienia fabułę filmu. Postanowiono odmłodzić główną, bohaterkę, która będzie dużo bardziej seksowna i kontrowersyjna niż w pierwowzorze. Również producenci zastanawiają się czy nie w roli ochroniarza nie obsadzić również czarnoskórego aktora.

Piosenkarka Rihanna

Jest to zaskakująca informacja zważywszy na ostatnie wydarzenia związane z pobiciem, w jakie zamieszany jest jej narzeczony – Chris Brown. Po tym jak pojawiły się plotki o udziale Rihanny w filmie Whitney Houston przestrzegła młodą gwiazdę, aby nie popełniała błędów, jakie ona sama popełniła w przeszłości wiążąc się z oprawcą.

Przypomnijmy, iż film Bodyguard z 1992 roku był przebojem ówczesnych kin. W rolach głównych wystąpił Kevin Costner oraz Whitney Houston. Fabuła filmu dotyczyła pewnej znanej piosenkarki, która otrzymuje pogróżki. Bojąc się o swoje życie zatrudnia tytułowego ochroniarza, w którym następnie się zakochuje.

Czy nowa wersja powstanie, niestety nie wiadomo.

Źrodło: www.cinemablend.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…