Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Robin Hood z trzecim sezonem już 28 marca! 0

Zapraszam do zapoznania się ze szczegółami pierwszego odcinka i do obejrzenia trailera trzeciej serii Robin Hooda.

Wszyscy wrócili z Ziemi Świętej do Anglii. Robin pędzi do Dworu Locksley aby tam zmierzyć się w pojedynkę z Gisbournem. Gang przybywa za późno – Zabójca Marian wrzuca Hooda do rzeki.

Do zamku Szeryfa przybywa Sir Jasper z wiadomością od Księcia Jana. Wini Szeryfa za spartaczenie morderstwa króla i żąda 1000 koron miesięcznie i ciała Robin Hooda. W tej samej chwili pojawia się Gisborne ogłaszając iż zabił ich odwiecznego wroga.

Wędrujący mnich, Tuck, wyciąga Robina z rzeki, który usiłuje odejść, jednak duchowny pozbawia go przytomności i związuje. Tuck tłumaczy, że Robin Hood jest jedyną nadzieją jaka pozostała Anglikom.

Szeryf wysyła Gisborne’a do Locksley a Sir Jasper sugeruje, żeby odnaleźli łup Robina. Podczas tortur Much zdradza położenie fikcyjnego skarbu. Na szczęście Mały John i Allan czekają za murami zamku i ratują najbliższego kompana Robina tuż sprzed nosa Szeryfa.

Tuck pokazuje Robinowi jak bardzo jest potrzebny, jednak Robin myśli jedynie o zemście, nawet jeśli miałby za nią zapłacić życiem. W takich okolicznościach mnich opracowuje plan. Donosi Gisborne’owi, że ciało Robina zostało pochowane przy Skrzyżowaniu Truposza. W tym samym czasie mówi bandzie Robina, że ich przywódca żyje i czeka na nich przy tym samym skrzyżowaniu. Tuck przygląda się jak Gisborne aresztuje gang Robina.

Robin zdaje sobie sprawę, że musi wrócić do bycia prawdziwym Robin Hoodem. Musi także uratować swoich towarzyszy. Z pomocą przychodzi Tuck, jego genialny plan i całkowite zaćmienie. W ponownej konfrontacji z Gisbornem Robin nie pozbawia go życia. Uważa, że śmierć byłaby dla niego wybawieniem od kary.

Robin Hood (Total Eclipse) – sezon 3, odcinek 1 – Całkowite zaćmienie.

Zwiastun:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…