"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Sean Penn w The Three Stooges 0

Studio MGM oraz bracia Peter i Bob Farrelly zakończyli dobór obsady do swojej nowej produkcji pt. Three Stooges. Według informacji, jakie podano w roli głównej mają wystąpić: Sean Penn, Benicio Del Toro oraz Jim Carrey. Three Stooges to słynna grupa komediowa, która święciła tryumfy w latach 30-tych zeszłego wieku. W skład zespołu wchodzili Moe Howard, Larry Fine i Jerome "Curly" Howard.

Sean Penn w filmie Co jest grane? (2008)

Postać Moe odgrywać będzie Benicio Del Toro, Jim Carrey zagra Curleya a Sean Pennwcieli się w Larry’ego. Produkcja ruszyć ma jeszcze w tym roku a obraz powinien pojawić się w kinach w 2010 roku.

Mowa o produkcji filmu będącego swoistą biografią zespołu pojawiała się w kuluarach Hollywood już od paru lat. Początkowo w produkcję zaangażowało się studio Warner Bros, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Pod koniec 2008 roku prawa do ekranizacji przejęło studio MGM, które postanowiło zaangażować słynących z niekonwencjonalnego humoru braci Farrelly do produkcji tego filmu.

Jak zapowiada Peter Farrelly obraz nie będzie typową biografią bowiem akcja dziać się będzie w czasach współczesnych. Jedynie bohaterowie będą wyglądać i zachowywać się jak członkowie zespołu. Twórca zapowiedział również dużą dawkę familijnego humoru.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…