"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Lindsay Lohan kończy karierę 0

Amerykańska aktorka i piosenkarka Lindsay Lohan zapowiedziała w jednym z wywiadów, iż zamierza rzucić aktorstwo na rzecz mody. Dostała propozycję współpracy z agencją modelek IMG Models i właśnie na tym zamierza się skupić. Tym bardziej, że w ostatnim czasie nie dostawała zbyt wielu propozycji filmowych. Po raz ostatni na ekranach kin widzieliśmy ją w filmie Wiem kto mnie zabił.

Lindsay Lohan w filmie Wiem kto mnie zabił (2007)

To piękna dziewczyna i ma szansę zaistnieć w świecie mody. Jednak warunkiem osiągnięcia przez nią sukcesu jest dobry dobór kontraktu oraz porządne zachowanie – powiedział Ivan Bart (Prezes IMG Models).

Każdy chyba zdaje sobie sprawę, że Lohan była aktorką o świetnym potencjale, którą w wyjątkowo szybki sposób zmarnowała. Wszystko przez alkohol, narkotyki i rozrywkowy tryb życia w wyniku, którego popadała w konflikty na planie. Dodatkowym powodem braku dobrych propozycji były jej częste spóźnienia na plan, przez co przedłużały się zdjęcia do filmów. Jej ostatnia produkcja w której zagrała główną rolę, pt. Wiem kto mnie zabił uznano za jeden z najgorszych filmów ostatnich lat.

Pytanie, jakie wszyscy sobie zadają czy po kilku latach i odmianie swojego życia nie powtórzy historii Drew Barrymore, która również po kilkuletniej przerwie od aktorstwa powróciła w wielkim stylu. Ale czy Lohan ma jej potencjał?

Źrodło: www.cinematical.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…