"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Nie wszyscy kochają Stallone 0

Aktor i reżyser filmu The Expendables, Sylvester Stallone chce do swojego filmu zaangażować jak najwięcej gwiazd, które swoją sławę zdobyli w latach 90-tych ubiegłego wieku. Wśród osób, które zaangażowane są w filmie wymienia się takie osoby jak: Jet Li, Jason Statham, Dolph Lundgren, Eric Roberts, Randy Couture i Arnold Schwarzenegger (który wystąpi jedynie w zdjęciach kręconych w Los Angeles).

Sylvester Stallone podczas spotkania z fanami

Ale jest kilka osób, które odmówiło udziału w jego przedsięwzięciu. Wcześniej informowaliśmy was o tym, iż udziału w filmie odmówił Jean Claude Van Damme tłumacząc się, że chce teraz grywać w ambitniejszych produkcjach. Dziś zaś dowiadujemy się, iż również Kurt Russell nie chce wziąć udziału w tym projekcie.

Stallone w wywiadzie dla portalu StalloneZone ujawnił, że wysłał chciał zaangażować w projekcie swojego kompana z planu Tango & Cash, ale po kilku dniach dostał odmowną odpowiedź. Oficjalnym tłumaczeniem był brak zainteresowania projektem oraz faktem, iż Russell nie jest zainteresowany graniem w tej chwili.

Wiele osób uważa, iż głównym powodem odmowy obu artystów jest zbyt mała rola w filmie i fakt, iż nie będą to pierwszoplanowe postacie. Tymczasem z tego, co słychać o tym filmie może to być jeden z najciekawszych obrazów kina akcji w ostatnich latach.

Źrodło: www.moviehole.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…