"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Plakaty do Star Trek 0

W internecie pojawiło się pięć oficjalnych międzynarodowych plakatów promujących film pt. Star Trek. Reżyserem tego obrazu jest J.J. Abrams a za scenariusz odpowiadał Alex Kurtzman (przy współpracy z reżyserem). Obraz zadebiutuje w kinach 6 maja. W Polskich kinach film ten ma być pokazywany 2 dni po światowej premierze.

Kadr z filmu Star Trek (2009)

Jedenasty pełnometrażowy film inspirowany serialem z lat 60-tych o tym samym tytule. Nowy obraz opowiada o początkach kariery bohaterów kosmicznej załogi USS Enterprise, kiedy są oni uczniami Gwiezdnej Akademii. Ich przyszłość chce zniszczyć wódz Romulan, który za sprawą podróży w przeszłość chce wyeliminować Kirka i jego przyjaciół zanim staną się najsłynniejszymi wędrowcami we wszechświecie i pokrzyżują jego plany podboju kosmosu.

W rolach głównych występują: Chris Pine, Zachary Quinto, Eric Bana, Simon Pegg oraz Winona Ryder.

Zapraszamy do obejrzenia plakatów.

Plakat do filmu Star Trek - stworzony przez fanaPlakat do filmu Star Trek - stworzony przez fana Plakat do filmu Star Trek - wersja dla RosjiPlakat do filmu Star Trek - wersja dla Rosji Plakat do filmu Star Trek - wersja dla NiemiecPlakat do filmu Star Trek - wersja dla Niemiec Plakat do filmu Star Trek - wersja dla WłochPlakat do filmu Star Trek - wersja dla Włoch Plakat do filmu Star Trek - wersja dla Wlk. BrytaniiPlakat do filmu Star Trek - wersja dla Wlk. Brytanii

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…