"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zobacz bohaterów Harrego Pottera 0

Wydaje się, że pojawiające się właśnie plakaty do filmu Harry Potter i Książe Półkrwi mają nieco wspólnego z promocją filmu Star Trek. Najwyraźniej studio Warner Brothers pozazdrościło pomysłowi J.J Abramsa i postanowiło stworzyć własną serie plakatów z bohaterami filmu. Ma to być swoista reklama i przypomnienie jak wyglądają obecnie najważniejsze postacie ze świata Harrego.

Plakat promujący film Harry Potter i Książe Półkrwi (2009)

Akcja filmu bazująca na powieści J. K. Rowling rozgrywa się w Szkole Magii i Czarodziejstwa Hogwart. W tym roku Harry ma z Dumbeldorem prywatne lekcje, w czasie, których – błądząc po wspomnieniach – badają przeszłość Voldemorda. Dzięki wspomnieniu Horacego Slughorna, odkrywają, iż Voldemort po zaatakowaniu Harrego nie zginął dzięki swoim horkruksom, w których poukrywał cząstki swojej duszy.

Reżyserem jest David Yates a za scenariusz odpowiadał Steven Kloves. Ponownie w rolach głównych ujrzymy Daniela Radcliffe'a, Emme Watson, Ruperta Grinta, Toma Feltona, Christiana Coulsona, Alana Rickmana oraz Helene Bonham Carter. Polska premiera filmu zapowiadana jest na 24 lipca 2009 roku.

Zapraszamy do obejrzenia plakatów.

Plakat do filmu - Albus DumbledorePlakat do filmu - Albus Dumbledore Plakat do filmu - Harry PotterPlakat do filmu - Harry Potter Plakat do filmu - Hermiona GrangerPlakat do filmu - Hermiona Granger Plakat do filmu - Ron WeasleyPlakat do filmu - Ron Weasley Plakat do filmu - Draco MalfoyPlakat do filmu - Draco Malfoy Plakat do filmu - Severus SnapePlakat do filmu - Severus Snape

Źrodło: http://www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…