"May the Force Be With You"

George A. Romero zrobi kolejny film 0

George A. Romero zajmie się ekranizacją opowiadania Kojiego Suzuki (Ringu i Dark Water).

George A. Romero to znany reżyser licznych horrorów, przez niektórych uważany jest za ojca filmów o zombie. Największą sławe przyniosła mu trylogia o żywych trupach, do której napisał scenariusz i ją wyreżyserował: Noc żywych trupów i jej remake, Świt żywych trupów i Dzień żywych trupów. Poza trylogią o żywych trupach znamy go jeszcze z filmów: Koszmarne opowieści (Creepshow) czy Ziemia żywych trupów. Tym razem George A. Romero zajmie się reżyserią thrillera pt. Solitary Isle. Scenariusz do tego filmu zostanie napisany na podstawie opowiadania Kojiego Suzuki, który jest autorem opowiadań, na podstawie których zrobiono Ringu (potem remake The Ring) i Dark Water (potem remake () Dark Water – FatumDark Water – Fatum). Film wyprodukuje amerykańskie studio Hyde Park Entertainment i japońskie Kadokawa Pictures. Koszt wyprodukowania filmu został przewidziany na 25 mln dolarów. Dystrybucją filmu zajmie się 20th Century Fox.

Film Soliaty Isle będzie opowiadał o wyprawie na bezludną wyspę, gdzie członkowie ekspedycji będą musieli zmierzyć się z silną i nieznaną mocą.

Kadr z filmu Świt żywych trupów 1978Kadr z filmu Świt żywych trupów 1978

George A. Romero/stephen-king.chGeorge A. Romero/stephen-king.ch

Kadr z filmu Noc żywych trupów 1990Kadr z filmu Noc żywych trupów 1990 Kadr z filmu Dzień żywych trupów 1985Kadr z filmu Dzień żywych trupów 1985

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Trophy

Mam nadzieję, że wyjdzie z tego coś po czym będzie można się bać :-)

Proszę czekać…