Gry promujące filmowe hity 0

Superprodukcje filmowe rodem z Hollywood zawsze wychodzą w parze z ich komputerowymi odpowiednikami, które jednocześnie promują film i pozwalają "przeżyć" opowiedzianą historię.

Christina Bale w filmie Terminator: Ocalenie

Tego lata będziemy mieć wiele efektownych superprodukcji, zatem zobaczcie widowiskowe zapowiedzi gier, które fabularnie albo są ściśle związane z filmem, albo kontynuują wątek lub są wstępem do kinowej produkcji.

TERMINATOR: OCALENIE

Jako pierwszy chyba jeden z najbardziej oczekiwanych filmów, Terminator: Ocalenie,w reżyserii McG. Gra jest shooterem z trzeciej osoby i cała obsada filmu podkłada głosy pod swoje postaci. Gra będzie dostępna na wszystkich platformach, a wcielamy się w niej w samego Johna Connora. W grze będziemy uczestniczyć w bitwach ze Skynetem. Premiera gry i filmu w połowie maja. Prezentujemy widowiskowe i pełne walki z terminatorami intro gry:

G.I. JOE: Czas Kobry

Gra, która kontynuuje wątek, który obejrzymy w kinowym filmie w reżyserii Stephena Sommersa. Pełno akcji, przygody i efektownych strzelanin. Premiera filmu w sierpniu.X-MEN GENEZA: WOLVERINE

Przeżywamy przygody najpopularniejszej postaci z X-Menów, które obejrzymy w kinie 1 maja tego roku. Jeśli w kinowym obrazie będzie tyle akcji, co w zwiastunie tej gry, już możemy szykować się do rezerwacji biletów.

Co sądzicie? Która produkcja filmowa przewyższy komputerowy odpowiednik? A może to gra będzie miała przewagę nad kinowym hitem?

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…