Scarlett Johansson pokochała Londyn 0

Scarlett Johansson myśli nad kupnem jakiegoś mieszkania w stolicy Wielkiej Brytanii.

Znana 20-letnia gwiazda filmowa Scarlett Johansson pracując przy najnowszych produkcjach reżysera Woody'ego Allena, już dwa razy spędzała wakacje w Londynie, gdzie były kręcone filmy Wszystko gra orazScoop, w których oczywiście występowała. Johhanson przyznała, że podoba jej się życie w stolicy Wielkiej Brytanii.

Scarlett Johansson w filmie Wszystko gra 2005Scarlett Johansson w filmie Wszystko gra 2005

- Jestem zakochana w Londynie. To wspaniałe miasto, a ludzie przyjmują mnie tam z otwartymi ramionami. Mam w Londynie rodzinę i przyjaciół, więc zawsze kiedy tam pracuję, czuję się jakbym była na wakacjach. Chciałabym mieć tam własne mieszkanie. Zresztą któż o tym nie marzy? – oznajmiła aktorka.

Johansson swoją karierę aktorską rozpoczęła w 1994 roku grając w filmie Roba Reinera (Misery, Ludzie honoru) Małolat. A już w następnym roku będziemy mogli ją oglądać w filmie Niania w Nowym Jorku, który zostanie wyreżyserowany przez Shari Springer Berman oraz Roberta Pulciniego. Będzie on opowiadać o 21-letniej studentce college'u, która podczas ostatniego roku szkoły podejmuje pracę jako opiekunka do dzieci pewnej zamożnej nowojorskiej rodziny.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…