"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Szybcy i wściekli przyśpieszają 0

Z wielkim zadowoleniem producenci filmu Szybko i wściekle musieli przyjąć wiadomość o ogromnych piątkowych wpływach z debiutu kinowego ich produkcji. Według oficjalnych informacji obraz ten zarobił blisko 30,11 mln $, co jest świetnym wynikiem jak na tego typu produkcję. Jeśli ta tendencja się utrzyma możemy spodziewać się weekendowych wpływów na poziomie 60 – 70 mln $.

Kadr z filmu Szybko i wściekle (2009)

Jak dotychczas jest to jeden z najlepszych debiutów tego roku. Jest to zarazem najlepszy start w historii całej serii (dotychczas najlepiej zarobiła druga część cyklu – Za szybcy za wściekli, która w ciągu pierwszego weekendu zgarnęła blisko 55 mln $). Trzeba przyznać, że nawet studio Universal nie spodziewało się takich wpływów. W przedpremierowych rozmowach z dziennikarzami mówili o tym, że będą zadowoleni z 40 mln $ startu.

Przy okazji warto wspomnieć o innej nowości tego weekendu – Adventureland. Obraz Grega Mottoli z udziałem Ryana Reynoldsa i Kristen Stewart bardzo słabo sobie radzi. W sam tylko piątek obraz uzyskał wpływy w wysokości 2,17 mln $. Jeśli tendencja się utrzyma to mogą liczyć na jedynie 6 – 7 mln $, w ciągu całego weekendu. To jest zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Beznickowy 2009-04-05

No nie wątpię. Czasami i ja obejrzę dla urozmaicenia, jednak filmy akcji są strasznie przewidywalne – stąd tak ich nie lubię :)

Grzegorz_Derebecki 2009-04-05

Widzisz, ja akurat lubię lekkie kino akcji :) czasem można się zrelaksować.

Beznickowy 2009-04-05

A "Tokio Drift" chyba najgorsze z całej serii było. Dla mnie ta cała seria to zwykłe kino akcji i nic więcej, czyli bardzo słabe filmy.

Grzegorz_Derebecki 2009-04-05

Ja tam fanem motoryzacji nie jestem a np Tokio Drift mi się podobało :) Na tego też może się wybiorę (jeżeli wystarczy czasu).

Beznickowy 2009-04-05

Osobiście prędzej "Adventureland" bym obejrzał niż "Szybko i wściekle", bo dla mnie filmy z tej serii są słabymi obrazami – jedynie dla fanów motoryzacji.

Proszę czekać…