"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Ostatni film Ledgera zadebiutuje w Cannes? 0

Ostatni film z udziałem Heath'a Ledger'a pt. The Imaginarium of Doctor Parnassus najprawdopodobniej będzie miał swoją premierę podczas MFF w Cannes. Jeśli wszystko skończy się pomyślnie to obraz powinien brać udział w głównym konkursie. Takie właśnie informacje podał jeden z głównych portali filmowych w Stanach. Jest to o tyle zaskakująca informacja tym bardziej, iż film dotychczas nie ma Amerykańskiego dystrybutora.

Kadr z filmu The Imaginarium of Doctor Parnassus (2009)

Według wstępnych informacji premiera filmu zaplanowana jest na jesień. Debiut w Cannes ma być swoistym badaniem tego jak może zostać przyjęty przez widzów. Jest to zarazem ta produkcja, podczas której aktor tragicznie zmarł w styczniu 2008 roku. Johnny Depp, Colin Farrell i Jude Law wcielili się w postać, którą odgrywał Ledger.

Fabuła filmu to widowisko, w którym widzowie wybierają pomiędzy radością a smutkiem. Główny bohater Dr Parnassus (Christopher Plummer) zawarł pakt z diabłem (Tom Waits). W zamian za nieśmiertelność ma oddać mu swoje pierworodne dziecko, córkę Valentinę (Lily Cole). Jednak Dr Parnassus nie zamierza dotrzymać swojego zobowiązania.
Heath Ledger wciela się w postać Tony’ego.

Źrodło: www.scifiwire.com

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…