Vin Diesel o planach na przyszłość 0

Zainteresowanie tym aktorem wzrosło po premierze Szybko i wściekle. Film ten okazał się dużym sukcesem finansowym na całym świecie. W jednym z wywiadów, Vin Diesel odpowiedział na pytania odnośnie przyszłych filmów z jego udziałem.
xXx: The Return of Xander Cage:

Vin Diesel

W drugiej części tego filmu powiedziano, że poprzedni główny bohater zginał. Ale to Ameryka – wszystko zostanie wyprostowane. Rob Cohen (reżyser filmu – przyp. redakcji) znajdzie już na to sposób. Cała produkcja w sumie leży w jego rekach.

Szybko i wściekle 5:

Tak, wciąż o tym myślę. Nie wiem czy dobrym rozwiązaniem nie było by nakręcenia kilku filmów naraz. Powinienem dać radę bo jestem wystarczająco ambitny. Najważniejsza będzie fabuła, która musi odpowiednio poprowadzić widza przez kolejne części.

Pitch Black 3

Hmm, mam duże plany wobec tego projektu. Myślę o trylogii. Najlepiej zobrazuje to na przykładzie: Pitch Black jest jak Hobbit – takie wprowadzenie do właściwej fabuły, opisuje świat, w którym rozgrywa się historia. Dopiero Kroniki można uznać właściwie za pierwszą część. David Twohy już pracuje nad scenariuszem.

Hannibal the Conqueror

Wciąż chcę nakręcić ten film. Niestety, studio nie ma takiego zapału jak ja. Głownie chodzi tutaj o pieniądze, których będzie prawdopodobnie potrzeba bardzo dużo. Na moja niekorzyść dodatkowo działa fakt, że nigdy nie wyreżyserowałem żadnego filmu i studio może się obawiać powierzenia mi takiej kwoty. A może znaleźliby jakiegoś odpowiedzialnego reżysera na to miejsce? Mimo wszystko, chciałby mieć dalej duży wpływ koncepcję realizacji tej filmu. Chyba, że pójdziemy w stronę niezależnej produkcji.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…