Maniak serialowy lubujący się w telewizji brytyjskiej, która moim skromnym zdaniem bije na głowę wszelkie inne jeśli chodzi o seriale, programy rozrywkowe, filmy dokumentalne i pełnometrażowe. Oprócz tego rzucam okiem na seriale azjatyckie, głównie japońskie. Oczywiście śledzę także wydarzenia na wielkim amerykańskim ekranie. Aktualnie, korespondent z Londynu :)

Trailer drugiej serii Ashes to Ashes 0

Ashes to Ashes wraca w tym miesiącu z drugim sezonem. Jak mówią twórcy serialu, tym razem Alex Drake (Keeley Hawes) i Gene Hunt (Philip Glenister) będą musieli zmierzyć się z korupcją miasta i policji na ogromną skalę.

Philip Glenister oraz Keeley Hawes w serialu "Ashes to Ashes"

Poniżej można zapoznać się z opisem pierwszego odcinka nowej serii oraz zwiastunem serialu.

Kiedy w jednym z klubów ze striptizem na Soho zostaje znaleziony trup, wygląda to jakby igraszki seksualne, które wymknęły się spod kontroli. Po zidentyfikowaniu ciała okazuje się, że jest to posterunkowy Sean Irvine. Gene i Alex otrzymują rozkaz od nowego szefa, aby śledztwo było prowadzone po cichu. Komendant "Supermac" Mackintosh jest zdeterminowany by oczyścić policję z korupcji, a ulice Londynu ze zbrodni. Jego podejście i metody szybko imponują Alex i reszcie ekipy.

Posterunkowy Irvine miał zająć się zwalczaniem przestępczości, jednak Gene wierzy, że funkcjonariusz był skorumpowany przez dzielnicę czerwonych latarni – Soho. Obciążające zdjęcie ofiary z tajemniczym brunetem zdaje się potwierdzać podejrzenia Hunta. Jednak Alex martwi się żoną Seana, która upiera się, że jej mąż nie był takim typem mężczyzny. Kiedy patolodzy znajdują ślady wskazujące na morderstwo, policjanci zdają sobie sprawę, że w zbrodnię może być zamieszany któryś z ich kolegów.

W międzyczasie, dźwięki i wiadomości z przyszłości sugerują, że sytuacja Alex uległa zmianie. Czy jest tam ktoś, kto będzie w stanie jej pomóc?

TRAILER:

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…