Zwiastunowy czwartek 0

Pojawił się dziś dwa ciekawe zwiastuny:

Shorts

EXTRACT

Komedia w reżyserii i według scenariusza Mike’a Judge’a, twórcy Beavis and Butthead. Główne rolę grają: Jason Bateman, Mila Kunis i Ben Affleck.

Film opowie o perypetiach prywatnych i zawodowych szefa pewnej firmy, który próbuje wywiązywać się z obowiązków w rzeczywistości, w której nic nie wydaje się być stabilne.

Premiera 4 września.

SHORTS

Nowa pełna efektów specjalnych produkcja familijna Roberta Rodrigueza. Akcja dzieje się na przedmieściach Black Falls, gdzie każdy dom wygląda tak samo, a wszyscy praucją dla firmy Black Box Unlimited. Firma produkuje czarne pudełko pana Blacka, które jest urządzeniem komunikacyjnym i gadżetem do wszystkiego, który opanował cały kraj. Dla 11 letniego Toe Thompsona, czarne pudełko nie jest niczym innym jak pracą dla jego rodziców, pragnie tylko zawrzeć parę przyjaźni… aż pewnego dnia pojawia się tajemnicza tęcza, która uderza go w głowę i zmienia wszystko. Tęczowa Skała zrobiła także jedną rzecz dla pana Blacka – każdy kto trzyma przy tym czarne pudełko, może spełnić jedno życzenie. Wszystko idzie źle i całe sąsiedztwo jest opanowane przez małe statki kosmiczne, armie krokodyli oraz magiczne stworzenie czające się za każdym rogiem. Teraz Toe i jego nowi przyjaciele muszą połączyć siły, aby ocalić miasto, odkrywając po drodze, że to czego sobie życzysz, nie jest zawsze tym, czego oczekujesz.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…