Tonight is the night.

Zwiastun: Mroczni Wrogowie Publiczni 0

Miesiąc temu na naszych stronach pojawił się pierwszy zwiastun do filmu Michaela MannaWrogowie publiczni. W sieci komentarze były różne. Co poniektórych raził cyfrowy, nieco cukierkowy obraz. To pewnie dla nich powstał mroczny i przejmujący – drugi zwiastun.

Niestety zwiastun pojawił się w Internecie właśnie w takiej jakości, jak tylko będzie w lepszej, trafi na nasze strony.

Jest to historia próby schwytania przez amerykański rząd najsłynniejszych gangsterów lat trzydziestych – Johna Dillingera (Johnny Depp), Baby’ego Face’a Nelsona i Pretty’ego Boy’a Floyda. W pościg za nimi rusza agent Melvin Purvis (Christian Bale). Dzięki tym działaniom kierowana wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z małej agencji stała się potężną organizacją o światowej sławie.

W filmie zobaczymy jeszcze takich aktorów jak Marion Cotillard, Channing Tatum, Giovanni Ribisi, David Wenham, Stephen Dorff, Rory Cochrane i Emilie de Ravin. Ekranizację książki o tym samym tytule reżyseruje Michael Mann, znany z filmów Gorączka, Ostatni Mohikanin, Miami Vice oraz Zakładnik z 2004. Obraz na ekrany amerykańskich kin wejdzie 1 lipca 2009 . W Polsce Public Enemies będziemy mogli obejrzeć prawie dwa miesiące później, 21 sierpnia .

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Avatar square 200x200
Quagmire 2009-04-10

Świetny zwiastun, jeszcze lepszy, bardziej dynamiczny od poprzedniego

Proszę czekać…