"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Michel Gondry o swoich filmowych planach 0

Michel Gondry w wywiadzie zdradził kilka szczegółów dotyczących zarówno swojego nowego filmu pt. The Green Hornet oraz planach nakręcenia obrazu przy współpracy Setha Rogena oraz Evana Goldberga. Jednocześnie poinformował, iż pracuje obecnie nad specjalnym wydaniem płyty DVD pt. More Videos: Before and After DVD 1, która skupić się ma na pokazaniu bardzo różnorodnych teledysków, w tym takich gwiazd muzyki jak: Bjork czy Sir Paula McCartneya.

Michel Gondry

W kwestii planów wobec produkcji z udziałem Rogena i Goldberga reżyser nie miał zbyt dużo do powiedzenia. Potwierdził jedynie, iż około 6 tygodni temu postanowił rozpocząć współpracę przy opracowaniu scenariusza. Gondry powiedział:

Seth i Evan to wspaniali pisarze, którzy świetnie potrafią wysłuchać moich pomysłów. Myślę, że opracowana przez nas historia zmierza do szczęśliwego zakończenia i sam film niedługo powstanie. Cieszę się, że jestem częścią tego procesu.

Na pytanie czy ta produkcja będzie podobna do Supersamca i Boski chillout reżyser odpowiedział:

Myślę, że wszyscy staramy się stworzyć coś innego od tych dwóch wymienionych produkcji. Wystarczy powiedzieć, iż producentem odpowiedzialnym za ten projekt jest Neil Moritz a to oznacza zupełnie nowy smak do wszystkiego, co zamierzamy stworzyć.

Na pytanie o The Green Hornet Michel Gondry odpowiedział, iż obecnie prace na planie filmu trwają i nie może zbyt wiele o nich mówić. Zaprzeczył jedynie o tym, iż produkcji tej pojawiałyby się scenki z animacją, ich po prostu w obrazie tym nie będzie.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Avatar square 200x200

Proszę czekać…