"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Wahlberg i Franco w komedii 0

Mark Wahlberg i James Franco dołączyli do Stevea Carella i Tiny Fey w nowej komedii studia 20th Century Fox pt. Date Night. Reżyserem tego obrazu będzie Shawn Levy, którego znamy z Nocy w muzeum. Wiadomo również, iż w obsadzie znajdą się również Leighton Meester, Common, Taraji Henson oraz Kristen Wiig.

Mark Wahlberg w filmie Zdarzenie (2008)

Obraz Date Night to opowieść o pewnym małżeństwie, które nie radzi sobie z codzienną rutyną ich związku. Szansą na odmienienie swojego życia jest nietypowa randka, jaką sobie zaplanowali. Problem w tym, iż spotkanie to nie przebiega zgodnie z planem a komplikacje, jakie następują powodują, iż małżeństwo popada w ogromne tarapaty.

Mark Wahlberg wcieli się w tym filmie w postać eksperta od zabezpieczeń, który romansuje z postacią odgrywaną przez Fey. James Franco odgrywać będzie postać drobnego i przy tym mało inteligentnego złodziejaszka. Leighton Meester wcielać się będzie w rolę opiekunki dzieci małżeństwa, Taraji Henson zostanie dobrą policjantką, która uważać będzie, iż parze grozi ogromne niebezpieczeństwo i zamierza im pomóc.

Czarnego charaktera odgrywać będzie raper Common.

Źrodło: www.comingsoon.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…