"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Zac Efron marzy o Powrocie do przyszłości 0

Zac Efron, młoda gwiazda Hollywood znana przede wszystkim z roli w High School Musical i wchodzącym w przyszłym tygodniu do kin 17 Again, podczas spotkania z dziennikarzami powiedział, iż jest ogromnym fanem serii filmów sf pt. Powrót do przyszłości. Aktor jednocześnie stwierdził, iż z chęcią przyjąłby rolę Marty’ego McFly’a gdyby miała powstać czwarta część cyklu.

Zac Efron

Ta informacja na nowo rozbudziła plotki o rzekomym planie producentów na kontynuacje tej niezwykle popularnej serii filmów Zemeckisa.

Kadr z filmu Powrót do przyszłościKadr z filmu Powrót do przyszłości

Może w tej wiadomości nie było by nic specjalnie ciekawego gdyby nie fakt, iż producenci wiedzą o sile przyciągania nastolatek do kin i istnieje możliwość, iż szerzej zainteresują się możliwością nakręcenia Powrotu do przyszłości 4. Dla fanów całego cyklu na pewno byłaby to niezbyt dobra wiadomość, bowiem nie wiadomo czy czasem producenci nie chcieliby nakręcić remaku historii i pokazać od nowa wydarzenia związane z podróżowaniem w czasie.

Przypominamy, iż oryginalna seria powstała w latach 80tych i była jednym z najlepiej ocenianych filmów sf dla młodych widzów. Reżyserem cyklu był Robert Zemeckis a w rolach głównych wystąpili Michael J. Fox i Christopher Lloyd.

Będziemy te informacje na bieżąco śledzić.

Źrodło: www.moviehole.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Trophy

To niech se marzy.

kohegen

kontynuacja? oby nie, do tego ten żałosny pedałek :/

Proszę czekać…