"Kto boi się zrobić błąd, ten nigdy nie będzie robić historii" Andr Malraux

Plakat do Braci Bloom 0

W sieci pojawił się imponującej jakości i świetnie ręcznie narysowany plakat promujący film Bracia Bloom. Jego autorem jest Rian Johnson, który jest autorem kilkunastu nieoficjalnych ręcznie rysowanych plakatów do przeróżnych produkcji filmowych. Ten jednak robi ogromnie pozytywne wrażenie, dlatego też postanowiliśmy wam go pokazać. Żałujemy jedynie, iż nie będzie on promował tego filmu.

Ręcznie rysowany plakat do filmu Bracia Bloom (2008)

Artysta Rian Johnon na swojej stronie internetowej (TUTAJ) pokazuje swoje prace i właśnie tam istnieje możliwość pobrania przeróżnych jego rysunków w wysokiej rozdzielczości (do wydruku). Trzeba przyznać, iż swoją pracę wykonuje po prostu świetnie a plakat, który poniżej prezentujemy robi ogromne wrażenie.

Bracia Bloom to historia dwóch młodych braci – oszustów, których życie zmienia się na zawsze, gdy spotykają atrakcyjną Penelope. Młoda kobieta zagraża ich pozycji. Próba wykiwania kobiety spełza na niczym. Penelope dołącza do nich i staje się ich partnerem w nowym spisku.

Reżyserem i scenarzystą jest Rian Johnson a w rolach głównych zobaczymy Rachel Weisz, Marka Ruffalo, Adriena Brody, Maximiliana Schella i Noah Segana. Obraz trafi do kin 15 maja 2009 roku.

Plakat:

Ręcznie rysowany plakat z filmu Bracia BloomRęcznie rysowany plakat z filmu Bracia Bloom

Zwiastun filmu:

Źrodło: www.firstshowing.net

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…